SOL SABİT
SAĞ SABİT
BAŞLIK ÜSTÜ

Aydınlı kadın doğumda hayatını kaybetti

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Aydınlı kadın doğumda hayatını kaybetti
İzmir’de yaşayan Karacasulu Mehmet Ali-Huriye Karaca Çay çiftini, dünyaya gelen ilk erkek bebekleri ayırdı. Kaynak: Karacasu'ya acı haber!
SPOT ALTI

Henüz 3 yıllık evli genç kadın, ilk bebeğini dünyaya getirirken kalbinin durması sonucu hayata ve sevenlerine veda etti. Bebeğini kucağına alamadan hayata gözlerini yuman Huriye Çay (24), Karacasu’yu yasa boğdu. 

İzmir’in Buca İlçesinde pide salonu işleten Karacasulu Mehmet Ali Çay, yaklaşık 3 yıl önce memleketi Karacasu’nun Ataköy Mahallesinde yaşayan Çavuş lakaplı İbrahim Karaca’nın kızı Huriye Karaca ile hayatını birleştirdi. Karacasu'da yapılan düğün töreninin ardından İzmir’e gelin giden Huriye-Mehmet Ali Çay çifti evliliklerinin 3. yılında dünyaya gelecek ilk bebeklerini kucaklamak hayaliyle yanıp tutuşuyordu. Mutlu bir evlilikleri olan genç çifti, ölüm ayırdı. İzmir’de özel bir hastanede doğuma giden Huriye Karaca Çay, sabaha karşı erkek bebeğini dünyaya getirdiği esnada kalbi durdu. Bebeğini kucağına alamadan ve bir damla süt dahi veremeden genç yaşta hayata veda eden Çay, başta ailesi ve sevenlerini yasa boğdu. 

AYLIK KONTROLLERİNİ HİÇ İHMAL ETMEMİŞTİ
Ailesi Ataköy Mahallesi'nde oturan evin tek kızı Huriye Karaca Çay’ın hamileliği esnasında her ay düzenli olarak özel doktora kontrole gittiği, hamileliği süresince sağlık durumunun da çok iyi olduğu öğrenildi. Bebeğini kucağına alırken doğum esnasında kalbi duran 3 yıllık hayat arkadaşını kaybetmenin acısıyla yıkılan evin tek oğlu Mehmet Ali Çay’ın 4 yıl önce de annesi Aysel Çay’ı toprağa verdiği öğrenildi. Acı haber Karacasu’ya kor gibi düştü. Ataköy ve Dereköy Mahalleleri genç kadının acı haberiyle yıkıldı. 

Genç yaşta hayatını kaybeden Huriye Çay’ın cenazesinin Çarşamba günü Karacasu’nun Dereköy Mahallesi'nden kaldırılacağı öğrenildi.

 

 

DETAY ALTI
Anahtar Kelimeler:
 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 1
  ÜZGÜN
 • 1
  KIZGIN
Özcan'dan yerinde çözümÖnceki Haber

Özcan'dan yerinde çözüm

Aydın'da 151 personel alınacakSonraki Haber

Aydın'da 151 personel alınacak

Yorum Yazın

Milli heyecana Çerçioğlu jesti!
Nazilli'de sıcak gelişme!
Nazilli Uğur Soğutma'dan kayyum kaldırıldı
Aydınlı Kardelen'i kaybettik!
Aydın için kritik uyarı!
Başkan Özcan’dan Yusuf’a yardım eli
Özlem Çerçioğlu'ndan şampiyona tebrik
Aydın'da bıçaklı kavga: 3 ağır yaralı
HABER SAYFA ALTI

Başka haber bulunmuyor!